Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Pozor, od 1. 11. 2020 bude tištěná verze Profitu ZDARMA v Olomouckém kraji.

Katalog momentálně obsahuje 846 firem.

Pet-Zone

Pet-Zone

Jsme internetový obchod zabývající se prodejem a distribucí chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Sortiment obsahuje přes 6000 položek a stále jej doplňujeme o nové výrobky a výrobce. Sortiment zahrnuje zboží pro Psy, Kočky, Hlodavce, Ptactvo, Akvaristiku, Teraristiku a různé příslušenství.

Lokalita: U Žebračky 14, 75002 Přerov Zvýhodnit Upravit Smazat

Lenka Krejčířová

Lenka Krejčířová

Nabízím kompletní služby psího salónu - stříhání, koupání, česání, trimování psů, stříhání drápků, čištění uší a očí a péči o další drobná domácí zvířata. Venčení psů a doprovod na veterinární ošetření. Specializuji se na práci s agresivními, bojácnými či jinak handicapovanými jedinci. Prodej šampónů pro psy a chov. potřeb. Prodej dárkových poukázek, slevy pro stálé zákazníky.

Lokalita: U Výstaviště 8, 75002 Přerov Zvýhodnit Upravit Smazat

Hotel pro kočky Trubská

Ubytování, doprava a domácí péče pro kočky v luxusním kočičím hotelu nedaleko Prahy. Hotel pro kočky Trubská nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Lokalita: Trubská 3, 26601 Svatý Jan pod Skalou Zvýhodnit Upravit Smazat

e-shop PetFurniture

e-shop PetFurniture

V e-shopu PetFurniture prodává český výrobce, truhlářství s dlouhou tradicí své výrobky, zejména pelíšky - postýlky pro psy a kočky. Do těchto postýlek v různém typovém i barevném provedení je možné rovněž zakoupit zdravotní matrace. Také vyrábí a prodává pro psy a kočky jídelní soupravy, lehátka, domečky a další nábytek ze dřeva v kombinaci s kovem, navržený pro psy a kočky a pro jejich maximální pohodlí a zpříjemnění jejich života. Vybírejte na www.petfurniture.cz

Lokalita: Zbečno 63, 27024 Zbečno Zvýhodnit Upravit Smazat

Manufactories of South Palmira s.r.o.

Velkoobchod

Lokalita: Akademika Heyrovského, 50003 Hradec Králové Zvýhodnit Upravit Smazat

Farma Morávek

Farma Morávek

NOVINKA – možnost koupit malotraktor na splátky! Nabízíme japonské malotraktory na prodej, které nabízí náš bazar a servis, jsou dovezeny z Japonska a mají odpracováno maximálně 1000 motohodin v lehkých podmínkách japonského zemědělství. Proto jsou všechny traktory maximálně zachovalé (v podmínkách japonského venkova se malotraktory používají okolo 40 dní v roce). Každý malotraktor, který nabízíme, před vlastním prodejem projde důkladným předprodejním servisem a je od základu celý podroben důkladné prohlídce. Jsou vyměněny všechny náplně stroje (tj. oleje a kapaliny), jsou vyměněny všechny filtry, zkontrolován je celý palivový systém včetně kontroly vstřikovačů případně jejich seřízení, nebo výměny vstřikovacích trysek. Kontrolou procházejí ložiska, kloubové hřídele, těsnící elementy, pneu, spojovací materiál, pryžové hadice a další. V případě potřeby jsou veškeré elementy vyměněny.V neposlední řadě všechny malotraktory dostávájí nový vypalovací lak (komaxit), nový akumulátor a novou anatomickou sedačku řidiče. Na základě takto provedeného předprodejního servisu můžeme na prodávané malotraktory poskytnou záruku.

Lokalita: Starý Ples 5, 55101 Jaroměř Zvýhodnit Upravit Smazat

Stanislava Lisnerová

Stanislava Lisnerová

Vlastním chovatelskou stanici psů malých a středních plemen s rodokmenem původu. CHS je mezinárodně chráněná. Odchovávám zásadně po čistokrevných a zdravotně prověřených rodičích, sem tam obměňuji krycí psy pro zlepšení chovu

Lokalita: Lipová 47, 43101 Spořice Zvýhodnit Upravit Smazat

Equilist.cz

Equilist.cz

Vyhledávač jezdeckých potřeb a dalších potřeb pro chov koní. Sdružujeme nabídku nejrůznějších e-shopů, proto u nás najdete to, co právě hledáte.

Lokalita: Černá v Pošumaví 60, 38223 Černá v Pošumaví Zvýhodnit Upravit Smazat