Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katalog momentálně obsahuje 855 firem.

MEGAslužby.eu

MEGAslužby.eu

Naše firma MEGAslužby.eu nabízí veškeré služby pro Vaší domácnost i firmu... Nabízíme stavební práce, úklidové služby, hlídání dětí, hlídání i venčení domácích zvířat...

Lokalita: Zabranská 368, 26706 Hýskov Zvýhodnit Upravit Smazat

Obchod se dřevem

palubky, podlahová prkna,fasádní palubky ,podlahy z merbau a jávského týku,hoblovaná prkna, fasádní profily, hoblované hranoly, práhy, plovoucí podlahy, podkladové lišty, zakončovaní lišty, KVH hranoly, stupnice a podstupnice SM/BO/DUB a BUK, spárové desky SM/BO/DUB a BUK, obalové překližky, rýhovaná prkna z tropických dřevin bangkirai, kapur,massaranduba a bukit,terasová prkna severská borovice a sibiřský modřín, terasové čtverce deck click, OSB a QSB desky,vodovzdorná dřevotříska,Kuchyňské desky,palisády OSMO voskové oleje, spony, řezivo atd.

Lokalita: Borová 37, 31200 Plzeň Zvýhodnit Upravit Smazat

INREKA - Jaroslav Šilha

INREKA - Jaroslav Šilha

Jihočeské reality - 11 let na realitním trhu Zabýváme se prodejem a pronájmem všech typů nemovitostí a bytů v oblasti bývalého správního území Jihočeského kraje (okresy TÁBOR, JINDŘICHŮV HRADEC, České Budějovice, Písek, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov a Pelhřimov). INREKA - jihočeské reality Realitní kancelář INREKA – Jaroslav Šilha byla založena v roce 2002. Na začátku svého vzniku se věnovala inženýrské činnosti ve výstavbě a obchodu s realitami – INženýrská REalitní KAncelář. Od roku 2003 se téměř výhradně zaměřuje na realitní činnost

Lokalita: nábřeží Otakara Ostrčila, 39201 Soběslav Zvýhodnit Upravit Smazat

eMPec Martin Peč s.r.o.

eMPec Martin Peč s.r.o.

- Výroba přídavných zařízení pro stavební a silniční stroje. Lopaty, lžíce, paletové vidle, rozrývací háky,rychloupínače, drapáky, čepy, pouzdra. Servis stavebních strojů, náhradní díly na bagry a nakladače. - Naše společnost je zaměřena na provádění prací stavebními stroji, prodej příslušenství ke stavebním strojům, opravy a servis stavebních strojů, prodej náhradních dílů na stavební stroje. - Můžete se na nás obrátit, pokud se jedná o smykem řízené nakladače kolové, pásové nakladače, smykem řízené nakladače pásové, rypadlonakladače, minirypadla, kolová rypadla, pásová rypadla, hydraulická bourací kladiva pro stavební stroje, kráčivá rypadla, hydraulické demoliční kleště pro stavební stroje, kolové nakladače, jiné. - Jsme Vám k dispozici po celé republice.

Lokalita: Staré Město 97, 79201 Bruntál Zvýhodnit Upravit Smazat

Alarmy, kamery, projekty, montáže

Alarmy, kamery, projekty, montáže

Zabýváme se projektováním, montáží, servisem a opravami zabezpečovacích systémů EZS, protipožárních systémů EPS, kamerových systémů CCTV. Připravujeme též nabídku docházkových a přístupových systémů. Nabídka všech těchto systémů je dnes na trhu velmi široká, proto, pokud má být zachována patřičná profesionalita realizace takovýchto systémů, je potřebné specializovat se na výrobky určitých osvědčených světových výrobců a předních domácích výrobců, kteří tuto úroveň také dokáží garantovat, v některých ohledech dokonce i překonat. Naše firma se specializuje na dodávky elektronických zabezpečovacích systémů firem JABLOTRON (český výrobce) a PARADOX (Kanada), protipožárních systémů firmy JOB Detectomat, kamerových systémů IP firmy CANON (Japonsko), ACTi, Brickom (Taiwan), analogové kamerové systémy Micro Digital (Korea), záznamové prostředky DVR MicroDigital, hybridní DVR Aver (Taiwan), NVR fyrmy QNAP (Taiwan).

Lokalita: Neumannova 18, 32600 Plzeň Zvýhodnit Upravit Smazat

Hodinový Manžel-Rajnochovice, Údržba.

Hodinový Manžel-Rajnochovice, Údržba.

Nová služba pro vás. Sekání trávy, obřezání stromů, práce s motorovou pilou, česání ovoce, hrabání listí, úklid dvorů, zahrad, trávníků, stavba altánků, posedů, oprava kůlen, altánků, drobné zednické práce, oprava, štukování, zdění, oprava obkladů, demolice menších konstrukcí, malířské práce, natěračské práce, údržba plotů, lakování, oprava, výměna vodovodních baterií, čistění a oprava odpadů, výměna a oprava silikonového těsnění, umyvadel, klozetů, kompletní montáž polic, nábytku, skříní, prahů, jejich oprava, oprava dveřních kování, výměna vložek Fab, úklid všeho druhu v domácnosti, úklid okolo chat, chalup, a spousta jiné práce, stačí jen zavolat a domluvit se. Působíme v širokém okolí Rajnochovic, Bystřice pod Hostýnem, Osíčku, Podhradní Lhotě, Komárně, Kunovice, Loučka, Branky na Moravě, Police u Valašského Meziříčí. Po dohodě i v jiných oblastech. Kontakt 24 hodin denně, cena individuálně dle dohody.

Lokalita: Rajnochovice 61, 76871 RAJNOCHOVICE Zvýhodnit Upravit Smazat

PROSTAV

PROSTAV

Naše firma realizuje kompletní řešení pro Vaše bydlení. Od návrhu stavby až po nastěhování, vše konzultujeme s profesionály nejen ve stavebním odvětví. Společnost vznikla v roce 2000 a má již stovky spokojených zákazníků. Zabýváme se především rekonstrukcí rodinných domů a realizací novostaveb. Nedílnou součástí našich zakázek jsou i výkopové a bourací práce. Jak je z hora patrné naše firma působí na českém trhu již 13 let a má tak stabilní pozici ve stavebnictví. Zajišťujeme koordinaci všech stavebních profesí a garantujeme profesionální přístup ke každé zakázce. Položkový rozpočet stavebních prací pro přesnou orientaci vydaných financí investora je pak samozřejmostí.

Lokalita: Průběžná 603, 289 23 Milovice Zvýhodnit Upravit Smazat

AZstavbaŽďár

AZstavbaŽďár

Kompletní servis pro rekonstrukce bytů a rodinných domů, rekonstrukce bytových jader, koupelen, kuchyní či stavební úpravy dalších interiérů a exteriérů.Bourací,výkopové a jiné stavební práce včetně zateplení RD a stavba lešení.

Lokalita: Kyjov, 59214 Kyjov Zvýhodnit Upravit Smazat

A.K.T. s.r.o.

A.K.T. s.r.o.

POTŘEBUJETE NÁHRADNÍ PLNĚNÍ? U NÁS NAJDETE : ZAKÁZKOVÁ TRUHLÁRNA, VÝROBA NÁBYTKU, OKNA, DVEŘE, SCHODY, ZAHRADNÍ SEZENÍ, ZÁMEČNICTVÍ, VÝROBA Z NEREZU, STAVEBNÍ PRÁCE, PROSKLENÉ STĚNY, PŘÍČKY, TESAŘSKÉ KONSTRUKCE, KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE, KROVY, STŘECHY, ZAHRADNÍ SEZENÍ , ZÁMEČNICKOU VÝROBU, VÝROBU Z NEREZU, STAVEBNÍ PRÁCE, ZEDNICKÉ PRÁCE, TESAŘSKÉ KONSTRUKCE, TESAŘSKÉ PRÁCE, STĚHOVÁNÍ, VYKLÍZENÍ, PŘESTAVBU INTERIÉRU, DODÁVKU PROSKLENÝCH PŘÍČEK A STĚN, NÁKUP A PRODEJ ZBOŽÍ, PRODEJ KANCELÁŘSKÝCH POŘEB, OCHRANNÉ ODĚVY A PRACOVNÍ POMŮCKY, DROBNÉ RUČNÍ PRÁCE,POKLÁDKA KOBERCŮ,KRYTIN,PVC,NÁHRADNÍ PLNĚNÍ. A.K.T. s.r.o. Teplická 164/141A 405 02 Děčín VIII IČO 25417061 DIČ CZ25417061 www.akt.decin.cz Arnošt Křenek, jednatel 603 462 198 Jana Čápová, ředitelka 603 844 642

Lokalita: Teplická 164/141a, 40502 Děčín Zvýhodnit Upravit Smazat

Nákup Raz Dva

Nákup Raz Dva

Prodej: minibike, minicross, dětské čtyřkolky, pitbike, všechny náhradní díly k těmto strojům, vzduchové zbraně, plynové zbraně, kuše, luky, zboží z televizních reklam, zahradní technika, čerpadla malyš, polyfúzní svářečky, ruční, elektrické nářadí, sportovní potřeby - vybavení pro bojové sporty.

Lokalita: Sokolovská 120, 73581 Bohumín Zvýhodnit Upravit Smazat

1 2 3 14