Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katalog momentálně obsahuje 855 firem.

Finance, poradenství

Finance, poradenství

srovnávač povinného ručení, kalkulačka hypoték, nebankovní půjčky online, konsolidace půjček, vyplacení exekucí, půjčky se zástavou, realitní kancelář

Lokalita: Zámecké náměstí 1/13, 79401 Krnov Zvýhodnit Upravit Smazat

INREKA - Jaroslav Šilha

INREKA - Jaroslav Šilha

Jihočeské reality - 11 let na realitním trhu Zabýváme se prodejem a pronájmem všech typů nemovitostí a bytů v oblasti bývalého správního území Jihočeského kraje (okresy TÁBOR, JINDŘICHŮV HRADEC, České Budějovice, Písek, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov a Pelhřimov). INREKA - jihočeské reality Realitní kancelář INREKA – Jaroslav Šilha byla založena v roce 2002. Na začátku svého vzniku se věnovala inženýrské činnosti ve výstavbě a obchodu s realitami – INženýrská REalitní KAncelář. Od roku 2003 se téměř výhradně zaměřuje na realitní činnost

Lokalita: nábřeží Otakara Ostrčila, 39201 Soběslav Zvýhodnit Upravit Smazat

Areality Vysočina s.r.o.

Areality Vysočina s.r.o.

Pro naše zastoupení v Havlíčkově Brodě, Jihlavě, Třebíči a ve Žďáru nad Sázavou hledáme nové kolegy s touhou po vzdělání a úspěchu. Připravte se na budoucnost.. A ještě něco navíc! Jedinečný provizní systém, který umožňuje vyplacení vaši odměny v neskutečně krátkých termínech.

Lokalita: Benešova 8, 586 01 Jihlava Zvýhodnit Upravit Smazat

FESTONE s.r.o.

FESTONE s.r.o.

Naše společnost se specializuje na výkup nemovitostí za hotové a zajištěné půjčky na cokoliv. Dále poskytujeme komplexní realitní služby při prodeji a pronájmu nemovitostí, mimo jiné srovnání hypoték, pomoc v exekuci, oddlužení a vyhotovení energetických posudků.

Lokalita: Husova 21/13, 46001 Liberec Zvýhodnit Upravit Smazat

PROFI Company s.r.o.

PROFI Company s.r.o.

Hlavní činností je obchod s nemovitostmi všeho druhu, prodeje, pronájmy výměny, kompletní realitní činnost od zadání všech typů nemovitostí do nabídky, prodej či pronájem, zajištění smluvní dokumentace pro převod na nového vlastníka na katastrálním úřadu nebo nového nabyvatele na bytovém družstvu či obecním úřadě. Zajišťujeme financování, zprostředkujeme znalce pro odhad nemovitostí.

Lokalita: Horní lán 1196/9, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Real Home

Real Home

Naše realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmů nemovitostí, bytů, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Víme na koho zacílit inzerci Vaší nemovitosti a proto je naše realitní kancelář schopna prodat Vaši nemovitost ve velmi krátkém čase.

Lokalita: Žukovova 16, 40003 Ústí nad Labem Zvýhodnit Upravit Smazat

Převody bytů do OV

Převody bytů do OV

Provádíme převody bytů do osobního vlastnictví, včetně podání do katastru nemovitostí, založení společenství vlastníků ( SVJ ), tzn. zpracování stanov i podání na rejstříkový soud, popř. další služby spojené s převody. Vše jsme schopni zařídit ve velmi krátkém čase. Tel.: 724 304 603, e-mail : consultum@seznam.cz . Námi nabízené služby : privatizace domů a bytů zakládání a vznik bytového družstva převody bytů do osobního vlastnictví dle zákona č. 72/94 Sb., zaměření jednotek a jejich příslušenství prohlášení vlastníka smlouva o převodu jednotky do vlastnictví zakládání Společenství vlastníků jednotek (stanovy, organizace shromáždění vlastníků jednotek) zápis do rejstříku společenství vlastníků jednotek likvidace bytového družstva komunikace s Katastrem nemovitostí a příslušnými institucemi Věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni a těšíme se na vzájemnou spolupráci. Případné upřesňující dotazy rádi zodpovíme. V případě Vašeho zájmu se zúčastníme schůze představenstva, popř. členské schůze BD, kde budeme reagovat a vysvětlovat dotazy spojené s poptávkou. V případě dotazů či zájmu o spolupráci nás kontaktujte na níže uvedeném spojení : Consultum spol. s r.o., tel.: 724 304 603, email.:consultum@seznam.cz, www.consultum.cz

Lokalita: Pod Drinopolem 7/19, 16900 Praha 6 Zvýhodnit Upravit Smazat

REALITY MAREŠOVÁ

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Lidské jednání a jistá dohoda. Zajištění veškerých služeb spojených s prodejem či pronájmem nemovitostí - právní servis, odhady cen nemovitostí, vypracování daňového přiznání,...Zajištění financování zdarma. U mě platí: "Náš zákazník = náš pán"

Lokalita: Semtínská 277, 53353 Pardubice Zvýhodnit Upravit Smazat

nebankovni.cz

nebankovni.cz

Naše společnost nabízí ve spolupráci s jedním z našich investorů nebankovní úvěry za bankovní úrok! Nezajímají nás negativní záznamy v bankovním či nebankovním registru, nebudeme po vás požadovat jakékoli poplatky předem, přičemž úrokovou sazbu Vám nabídneme stejnou, jako mají banky u produktu americká hypotéka! U nás můžete získat úvěr s úrokem již od 7% p.a.! Např. 500.000 Kč můžete mít za pouhých 4.635,- Kč! Garantujeme nejnižší úrokovou sazbu v ČR! Nechcete si provolávat kredit? Máte-li o úvěr vážný zájem, stačí vyplnit online žádost na našich stránkách www.nebankovni.cz. Zavoláme Vám na naše náklady! Žadatelé o úvěr u nás odhad nemovitosti předem neplatí!

Lokalita: Nám. 14. října 1307, 15000 Praha Zvýhodnit Upravit Smazat

1. českomoravská realitní s.r.o.

Realitní činnost - zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu nemovitostí. Zajištění právních služeb mezi smluvními stranami. Zpracování daňového přiznání, úhrada daně na finančním úřadu. Znalecké posudky nemovitostí. Notářská úschova. Vklad na katastr. Zajištění financování - úvěr, hypotéka, leasing.

Lokalita: U Hráze 277, 741 01 Nový Jičín Zvýhodnit Upravit Smazat

1 2 3 10