Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katalog momentálně obsahuje 855 firem.

APPLAUS MÉDIA, s.r.o.

APPLAUS MÉDIA, s.r.o.

Jsme personální, castingová a vzdělávací společnost. Naší doménou jsou média. Školíme managery, moderátory, herce, reportéry, tiskové mluvčí i politiky. Vytváříme audiovizuální díla.

Lokalita: Ke Kladivům 859/12, 16500 Praha 6 - Suchdol Zvýhodnit Upravit Smazat

b.i.g. FM service spol. s r.o.

b.i.g. FM service spol. s r.o.

Společnost b.i.g. FM service s.r.o. patří do skupiny firem „b.i.g. Gruppe“. V roce 1981 založili pan Bernd Bechtold a paní Gisela Bechtold projekční kancelář b.i.g. bechtold INGENIEURGESELLSCHAFT mbh . Firma začínala s 6 zaměstnanci, v současné době patří se 60 zaměstnanci mezi největší projekční kanceláře v Bádensku. Postupně se činnost b.i.g.-Gruppe rozšiřovala o služby v oblasti bezpečnosti, domovního servisu, facility managementu. V roce 2005 byla zahájena tovární výroba nábytku pro obchodní domy Karstadt. V současné době do skupiny „big-Gruppe“ patří 29 firem, ve kterých pracuje více jak 2 000 pracovníků. Roční obrat skupiny „b.i.g.-Gruppe v roce 2005 byl 65 milionů Euro.

Lokalita: Křovinovo náměstí, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice Zvýhodnit Upravit Smazat

Stěhujeme Olomoučany

Stěhujeme Olomoučany

Stěhování,Stěhování nábytku,přeprava čehokoliv do 1,5tun,vyklízení,přistavení vozu pro vaší potřebu

Lokalita: Hodolanská 43, 77200 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

TOPKRBY

TOPKRBY

krby kamna komíny

Lokalita: karolíny světlé 18, 77900 olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

JOHANA.MK.s.r.o.

JOHANA.MK.s.r.o.

agetura práce,stavební firma-zapůjčení lidí,dosazování lidí do všech profesí i za kmenové,vyhledávání práce -peronalistika

Lokalita: Domažlická 15/1053, 13000 Praha 3 Zvýhodnit Upravit Smazat

centrum tianDe Brno

centrum tianDe Brno

Servisní centrum tianDe Brno, prodej tibetské kosmetiky tianDe distributorům a také koncovým zákazníkům, nabídka spolupráce, registrace. Poradenství.

Lokalita: Merhautova 224, 61300 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

stephen peter smyrk

stephen peter smyrk

V roce 1995 byla u nás otevřena první profesionální a dosud jediná mezinárodně uznávaná škola krupiérů, která zaškoluje v sedmitýdenních kurzech personál pro více než sto dvacet kasín v ČR a pro desítky anglických kasín. Vydává certifikáty, které jako doklad o vzdělání respektují kasína na celé zeměkouli. Program 35ti denního zaškolení pro práci krupiéra tvoří výuka her: Americká ruleta, Black Jack, Oasis Stud Poker, Texas Hold’em, Three Card Poker a Let it Ride. Kurzy probíhají v Praze. Absolventi (muži i ženy) mají možnost okamžitého uplatnění v kasínech v České republice a v Anglii. Na luxusních zámořských lodích si držitel absolventského mezinárodně uznávaného certifikátu školy kupiérů, se znalostí anglického jazyka může přijít až na několik tisíc amerických dolarů. Pro mnohé je cestování v kombinaci se slušným výdělkem splnění životního snu. Práce krupiéra v casinu baví především ty, kteří jsou připraveni osvojit si profesionální přístup k práci, chtějí získat finanční nezávislost, zajímavé a perspektivní zaměstnání a možnost cestovat.

Lokalita: Tylova 6, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

AZstavbaŽďár

AZstavbaŽďár

Kompletní servis pro rekonstrukce bytů a rodinných domů, rekonstrukce bytových jader, koupelen, kuchyní či stavební úpravy dalších interiérů a exteriérů.Bourací,výkopové a jiné stavební práce včetně zateplení RD a stavba lešení.

Lokalita: Kyjov, 59214 Kyjov Zvýhodnit Upravit Smazat

Rostislav Faltýnek

Rostislav Faltýnek

Správa a prodej PC a NTB, Reklamní činnost, Velko a maloobchod, Instalace software a hardware, Správa podnikových i soukromých sítí, Montáž a prodej satelitů a jejich servis.

Lokalita: Žadlovická 280/8, 78983 Loštice Zvýhodnit Upravit Smazat

CENÍKY ŘEMESEL s.r.o.

CENÍKY ŘEMESEL s.r.o.

Na našem e-shopu nabízíme kvalitní řemeslníky. Tato služba je vytvořena hlavně pro stavební firmy, které mají své dodavatele stavebních materiálů a potřebují už jen kvalitní řemeslníky. Řemeslníky lze dodat již do druhého dne! Bližší informace na našich webových stránkách v sekci "informace pro klienty".

Lokalita: Vinohradská 1246/55, 12000 Praha 2 Zvýhodnit Upravit Smazat

1 2 3 12