Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katalog momentálně obsahuje 855 firem.

Yuri Toloknynanik

Yuri Toloknynanik

Internetový prodej hudebních nosiču.Bazarové a nové zboží za dobrou cenu.CD,DVD,LP,Hry Sony PlayStation.Vinylové desky,knihy aj.

Lokalita: K Zahrádkám, 15500 Praha Zvýhodnit Upravit Smazat

Gallová Gallery-Art Shop

Gallová Gallery-Art Shop

Prodej obrazů, kresbu a malbu obrazů na zakázku- portrétů (dle fotografie či živého modelu), zátiší, zvířat, krajiny, abstrakce atd.. Je možné si zvolit formát i techniku (tužka, uhel, rudka, suchý pastel, tuš, akryl, tempera, akvarelové barvy, akvarelové pastelky). Obrazy na zakázku určené do bytu, kanceláří, salónů či jiných typů provozoven. Nabídka kresby a malby na látku, sklo, porcelán či na stěnu (moderní náměty do bytu či dětské motivy do pokojíčků,moderní náměty do kanceláří, provozoven, salónů), grafické návrhy- graficky zpracovaná kresba a malba na zakázku (vizitky, oznámení, kalendáře, plakáty pro různé účely, obaly na cd, návrhy na tetování, blahopřání, potisky na tričko, hrníčky, podložky pod pc myš), kreslená maturitní tabla, ilustrace knih (povídky, anekdoty, básně, pohádky, citáty, romány),prodej origami náušnic, zprostředkování rámování obrazů, prodej výtvarnických potřeb a rámů na obrazy, kurzy kresby a malby.

Lokalita: Farní 20, 73801 Frýdek-Místek Zvýhodnit Upravit Smazat

Agentura SBLIŽUJEME.CZ

Agentura SBLIŽUJEME.CZ

"Pomáháme lidem všech věkových kategorií najít lásku či nové přátele. Ve všech okresech České republiky pořádáme jak populární hromadné seznamovací akce v americkém stylu speed dating, tak zábavné Karaoke večery i venkovní společné výlety, návštěvy kulturních zařízení, exkurze a sportovní aktivity pro nezadané. Začněte vyplněním osobního profilu na http://www.sblizujeme.cz/ , pak si v zákaznické sekci rezervujte účast na Vámi vybrané akci. Dostanete možnost poznat a popovídat si se všemi ostatními účastníky, budete se skvěle bavit, možná najdete lásku, spřízněnou duši či nové přátele. Zkuste své štěstí s námi, nepožadujeme žádné fotografie, nemusíte vyplňovat zdlouhavé formuláře, předaná data jsou určena pouze pro organizátory akcí a slouží pro účely zařazení na vhodnou akci. Jedná se o diskrétní anonymní randění. Sbližujeme celé Česko, fandíme novým známostem, léčíme samotu a smutek. S námi už nejste sami. Sbližování u nás k mání, na pivko i k milování."

Lokalita: Manželů Dostálových 1436, 19800 Praha Zvýhodnit Upravit Smazat

Nakladatelství PATHMOS v.o.s.

Nakladatelství PATHMOS v.o.s.

Nakladatelství Pathmos v.o.s vydává knížky s křesťanskou tématikou - např. překlady Marilyn Hickey, Sándora Németha či Normana Robertsona. Naším cílem je obohatit český trh o knížky především zahraničních autorů, které čtenářům vedle křesťanské tématiky nabídnou k zamyšlení otázky vztahu člověka k Bohu, k světu nebo i k Izraeli.

Lokalita: Stiborova 14, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

CHOMOUT s.r.o.

CHOMOUT s.r.o.

Vaříme živé a zdravé pivo všech pivních stylů podle originálních receptur. K pivům ladíme pokrmy v hostinci zasazeném do venkovského prostředí. V létě máme otevřenou zahrádku v domácím prostředí bývalého hospodářského dvora. Vítáme rodiny s dětmi, pejsky i cyklisty. Možnost umístění kol do zahrádky.

Lokalita: Dalimilova 18/92, 78335 Skrbeň Zvýhodnit Upravit Smazat

Vladimír Daniel

V naší nabídce jistě naleznete žánr, který vás zajímá. Můžete si vybírat z rozsáhlé nabídky akčních filmů, thrillerů, komedií a mnoha dalších. Kompletní nabídku naleznete na webu http://www.filmnadvd.cz. V nabídce máme také velké množství pohádek a filmů pro děti, už tedy nemusíte přemýšlet nad tím, čím večer svoje ratolesti zabavíte, stačí jim vybrat vhodný film či pohádku na DVD. Filmy máme nejen ve verzi DVD ale také na Blue-ray.

Lokalita: K Leváčku 1021, 37401 Trhové Sviny Zvýhodnit Upravit Smazat

ANAVIKO MADE s.r.o.

ANAVIKO MADE s.r.o.

Provozovatel olomoucké kavárny CAFÉ PALÁC na ulici 1.máje 869/27.

Lokalita: 1.máje 869/27, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

RS-PHOTO

RS-PHOTO

Radim Spáčil, portrétní a svatební fotograf pro Brno a okolí. Profesionální přístup, kvalitní výbava, fotoateliér a spousta nápadů jsou samozřejmostí.

Lokalita: Kounicova 686, 60200 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

DAPRA DIRECT, s.r.o

DAPRA DIRECT, s.r.o

Váš specialista na kulturu a vzdělávání. - Pořádání a organizace soukromých a firemních akcí (svatby, narozeniny, firemní večírky. - Doučování, školení, poradenství, workshopy - Prodej a půjčovna párty doplňků, karnevalových kostýmů aj.

Lokalita: Škrovád 112, 53821 Slatiňany Zvýhodnit Upravit Smazat