Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katalog momentálně obsahuje 855 firem.

Finance, poradenství

Finance, poradenství

srovnávač povinného ručení, kalkulačka hypoték, nebankovní půjčky online, konsolidace půjček, vyplacení exekucí, půjčky se zástavou, realitní kancelář

Lokalita: Zámecké náměstí 1/13, 79401 Krnov Zvýhodnit Upravit Smazat

Miroslav Gut

nabídka a zprostředkování nebankovních půjček v hotovosti, na účet a úvěru ručeného nemovitostí

Lokalita: Boženy Němcové 13, 79601 Prostějov Zvýhodnit Upravit Smazat

Financial Rescue

Financial Rescue

Právní a ekonomická kancelář Financial Rescue řeší zastavení a zrušení exekucí. Právní konzultace jsou pro fyzické osoby ZDARMA. Společnost poskytuje právní poradenství v civilních věcech. Zastupuje klienty v rozhodčích řízeních, před exekutory a věřiteli. Zajišťuje úvěrová krytí, také výpisy z CEE. Společnost provádí i úkony oddlužení. Společnost řeší také insolvence, předlužení i hrozící úpadky právnických osob, provádí daňové optimalizace, zpracovává reorganizační plány, zastupuje při soudním vymáhání pohledávek, poskytuje daňové poradenství a restruktualizaci závazků, vč. plné mediace. Stačí na www.frescue.cz zadat své telefonní číslo, naši právní odborníci vás budou neprodleně kontaktovat.

Lokalita: Minská třída 34, 61600 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

Pavlína Mužíková

Jsem účetní s 18 letou praxí, nabízím vedení daňové evidence, účetnictví, včetně zpracování mezd a odvodů, zastupování firmy u úřadů (FÚ, CSSZ, ZP).

Lokalita: Stříbrnice 40, 752 01 Stříbrnice Zvýhodnit Upravit Smazat

ASCALON CZ, s.r.o.

ASCALON CZ, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, zpracováním daňových přiznání, zpracováním mezd a personalistiky, zakládáním a prodejem společností, poskytováním sídla pro firmy v Praze.

Lokalita: Londýnská 730/59, 12000 Praha 2 - Vinohrady Zvýhodnit Upravit Smazat

Michal Janča

Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů

Lokalita: Slunečná 4558, 76005 Zlín Zvýhodnit Upravit Smazat

ZENRON Consulting CZ s.r.o.

ZENRON Consulting CZ s.r.o.

Likvidace společností, odkup firem, akvizice firem, daňová optimalizace, průzkumy trhu, zakládání offshore společností, ochrana majetku, ochrana investic. Singapur, Seychelles, Hong, Kong, Delaware USA, Anglie UK, zakládání firem v Indii a na Srí Lance.

Lokalita: Jindřišská 901/5, 11000 Praha Zvýhodnit Upravit Smazat

Kateřina Korandová

Kateřina Korandová

Externí účetní služby, a to kompletní zpracování a vedení účetnictví (fyzické osoby, právnické osoby, příspěvkové organizace), vedení daňové evidence, kompletní zpracování mezd, účetní závěrky včetně inventarizace, daňových přiznání k DPFO, DPPO, DPH, Silniční daň, komunikace s úřady, a jiné v úzké spolupráci s daňovým poradcem. Dále nabízím kompletaci a servis PC a tiskové techniky. Ceny dohodou dle poskytovaných služeb.

Lokalita: Voskovcova 754/10, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Oddlužovací centrum s.r.o.

Oddlužovací centrum s.r.o.

Pomáháme lidem z dluhové spirály. Jsme profesionálové!!! Osobní bankrot!

Lokalita: Olšanská 5/55, 13000 Praha 3 Zvýhodnit Upravit Smazat

Poctivé půjčky PK

Poctivé půjčky PK

Potřebujete rychle půjčit peníze nebo vyplatit exekuce ?? - U nás dostanete s jistotou půjčku na cokoliv , rychle , bez poplatků a vůbec nám nevadí , že jste v registrech. Máme výhodné podmínky a peníze budete mít velmi rychle k dispozici. Pokud máte exekuce - vyplatíme Vám je. Pokud máte zadluženou nemovitost nevýhodným úvěrem - zaplatíme ho a půjčíme Vám i navíc. Volejte ihned +420 605 849 726 nebo +420 731 341 324. Půjčujeme na zástavu domu , bytu i družstevního bytu. Jestli již máte na nemovitosti exekuce nebo nějaký úvěr není toto překážkou pro poskytnutí půjčky u nás. Lze ručit i nemovitostí třetí osoby.Nemusíte již hledat jinde , protože u nás půjčku dostanete - financujeme po celé ČR.

Lokalita: Bařiny, 74266 Štramberk Zvýhodnit Upravit Smazat

1 2 3 9