Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katalog momentálně obsahuje 855 firem.

b.i.g. FM service spol. s r.o.

b.i.g. FM service spol. s r.o.

Společnost b.i.g. FM service s.r.o. patří do skupiny firem „b.i.g. Gruppe“. V roce 1981 založili pan Bernd Bechtold a paní Gisela Bechtold projekční kancelář b.i.g. bechtold INGENIEURGESELLSCHAFT mbh . Firma začínala s 6 zaměstnanci, v současné době patří se 60 zaměstnanci mezi největší projekční kanceláře v Bádensku. Postupně se činnost b.i.g.-Gruppe rozšiřovala o služby v oblasti bezpečnosti, domovního servisu, facility managementu. V roce 2005 byla zahájena tovární výroba nábytku pro obchodní domy Karstadt. V současné době do skupiny „big-Gruppe“ patří 29 firem, ve kterých pracuje více jak 2 000 pracovníků. Roční obrat skupiny „b.i.g.-Gruppe v roce 2005 byl 65 milionů Euro.

Lokalita: Křovinovo náměstí, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice Zvýhodnit Upravit Smazat

Tomášek Karel

Provádíme elektroinstalační práce,kompletní rekonstrukce bytových jednotek i RD,drobné elektro opravy,elektroinstalační i montážní práce po celé ČR,fotovoltaika,dlouhodobá spolupráce vítána

Lokalita: Jedlová 495/6, 73601 Havířov Zvýhodnit Upravit Smazat

Elektrorevize Kotek

Elektrorevize Kotek

Nabízíme kvalitní služby v oblasti revizí vyhrazených elektrických zařízení nízkého napětí do 1000 V v prostředí bez nebezpečí výbuchu. Naším cílem je provedení revize elektrických zařízení na takové úrovni, abyste se mohli stoprocentně spolehnout na její bezpečnost, jak z hlediska možného úrazu elektrickým proudem, tak z hlediska možného vzniku požáru nebo jiných škod, způsobených poškozenou nebo nevhodně provedenou elektrickou instalací.

Lokalita: Neumannova 18, 32600 Plzeň Zvýhodnit Upravit Smazat

Alarmy, kamery, projekty, montáže

Alarmy, kamery, projekty, montáže

Zabýváme se projektováním, montáží, servisem a opravami zabezpečovacích systémů EZS, protipožárních systémů EPS, kamerových systémů CCTV. Připravujeme též nabídku docházkových a přístupových systémů. Nabídka všech těchto systémů je dnes na trhu velmi široká, proto, pokud má být zachována patřičná profesionalita realizace takovýchto systémů, je potřebné specializovat se na výrobky určitých osvědčených světových výrobců a předních domácích výrobců, kteří tuto úroveň také dokáží garantovat, v některých ohledech dokonce i překonat. Naše firma se specializuje na dodávky elektronických zabezpečovacích systémů firem JABLOTRON (český výrobce) a PARADOX (Kanada), protipožárních systémů firmy JOB Detectomat, kamerových systémů IP firmy CANON (Japonsko), ACTi, Brickom (Taiwan), analogové kamerové systémy Micro Digital (Korea), záznamové prostředky DVR MicroDigital, hybridní DVR Aver (Taiwan), NVR fyrmy QNAP (Taiwan).

Lokalita: Neumannova 18, 32600 Plzeň Zvýhodnit Upravit Smazat

Rostislav Faltýnek

Rostislav Faltýnek

Správa a prodej PC a NTB, Reklamní činnost, Velko a maloobchod, Instalace software a hardware, Správa podnikových i soukromých sítí, Montáž a prodej satelitů a jejich servis.

Lokalita: Žadlovická 280/8, 78983 Loštice Zvýhodnit Upravit Smazat

Pemačas

Pemačas

Velkoobchod – maloobchod nabízí Mlhové fontány pro byty, mlhovače pro terária a zahradní jezírka, dyfuzéry do bytů (vhodné zejména pro astmatiky a alergiky), ultrazvukové čističe, dekorativní svítidla, LED svítidla, párty svítidla, svítidla pro dětské pokojíčky, LAVA lampy, magické plazma koule, atypické hodiny.

Lokalita: Kovářova 1519, 47001 Česká Lípa Zvýhodnit Upravit Smazat

Disco Design Ltd

Disco Design Ltd

DISCO PANEL je název současné produktové řady společnosti Disco design Ltd, která obsahuje různé dekorativní LED panely navržené v moderním retro stylu sedmdesátých let. Nabízíme RBG LED podsvícené a nepodsvícené panely, které mohou být využity k dekoraci stěn, stropů, podlah na veřejných i privátních místech: salonky, bary, kluby, diskotéky atd. Panely mají velice nízkou spotřebu elektrické energie a jsou šetrné k životnímu prostředí díky použití LED technologií. Zdroje napájení jsou přizpůsobeny jak 110 V, tak 230 V

Lokalita: Mutkurova 28, 7000 Rousse Zvýhodnit Upravit Smazat

Winternet, s.r.o.

Winternet, s.r.o.

IT služby na klíč. Internetové aplikace, webdesign a webhosting. Správa sítí, administrace serverů, e-marketing. Rezervační systémy pro CK a hotely. Software pro řízení projektů. Databázové systémy MSSQL, MySQL, PostgreSQL. Platformy Linux, Windows, MS.NET, PHP, Perl, XML.

Lokalita: 17. listopadu 45, 77200 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Felix Praha s.r.o.

Komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob

Lokalita: Kolbenova 907/40a, 19000 Praha 9 Zvýhodnit Upravit Smazat

Seoregistr-internetové stránky na míru

Seoregistr-internetové stránky na míru

Tvorba webových stránek dle vašich požadavků již od 2000,-Kč Potřebujete zviditelnit svou firmu, informovat veřejnost o zajímavé akci, nebo novém výrobku? Nevyhovují Vám jen statické stránky? V dnešní době se již bez reklamy na internetu neobejde žádná firma! Internetové stránky na míru! Vytvoříme internetové stránky přesně dle vašich přání a požadavků. Sami si řeknete jaký májí mít design, rozlišení a uspořádání (samozřejmě Vám poradíme). Zajistíme Doménu a webhosting!

Lokalita: Na Výsluní, 27711 Neratovice Zvýhodnit Upravit Smazat

1 2 3 5