Katalog momentálně obsahuje 835 firem.

Bisous s.r.o.

Bisous s.r.o.

Nabízíme Vám finské sauny ze severského smrku nebo cedru. Více https://sudovasauna.cz V naší nabídce najdete venkovní sauny s elektrickými kamny a kamny na dřevo HARVIA . Pokud máte rádi dřevo a chcete investovat do vysoce kvalitní sauny za přijatelné ceny, tak sudové sauny jsou pro Vás přesně tím pravým. Sudové sauny jsou v naší zemi poměrně novým zjevem, ačkoli ve Finsku je používají již více než 20 let. Výstavní stánek naší společnosti se nachází na adrese Březí 128, Praha – Východ, 251 01 Březí, areal Sotra.

Lokalita: Březí 128, 25101 Praha-východ Zvýhodnit Upravit Smazat

Hydraulická kladiva s.r.o.

Hydraulická kladiva s.r.o.

Prodej demoliční techniky a hydraulických kladiv značky OSA, obchodní zastoupení. Opravy hydraulických kladiv všech značek a prodej dílů.

Lokalita: Čikov 75, 75, 67578 Čikov Zvýhodnit Upravit Smazat

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice Vám poslouží jako levný penzion pro služební pracovní cesty i rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Levné ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levné ubytování České Budějovice je nekuřácké. Pokoje penzionu jsou kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. V některých pokojích je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou. Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti. Penziony České Budějovice jsou oblíbeny a navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Levné ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov. Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích je v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka, nebo na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Na Českobudějovické výstaviště přijedete během několika minut jízdy automobilem. Zájemcům o pobyt v těchto termínech doporučujeme, zajistit si rezervaci ubytování s větším časovým předstihem.

Lokalita: Školní 8, 37010 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat

Penzion Pohoda apartmány

Penzion Pohoda apartmány

Penzion Pohoda apartmány. Ubytování ve dvoupokojovém apartmánu č.1 nebo č.2 apartmánu, každý pro 2-4 osoby. Klidná okrajová část u lesa. Wi-FI po celém objektu i zahradě. Parkování na oploceném pozemku. Vzdálenost od města Jeseník 3 minuty autem.

Lokalita: Tichá 24, 79081 Česká Ves Zvýhodnit Upravit Smazat

Reality Petra

Reality Petra

Jsem realitní asistentka Petra. V oboru makléř pracuji již 2 roky. Práce s lidmi mne baví,ráda pomáhám zrealizovat pronájmy či prodeje. U soukromého makléře přes kterého pracuji, vždy klienti dostávají slevu na provizi RK. Většinou se klientům ozvu ihned nejpozději však do 24 hodin. O víkendu a svátcích nepracujeme,prosíme tedy své zájemce o respektování. V případě zájmu o nemovitost,můžete zanechat SMS a následující pracující den se Vám ozveme. Všem spokojeným zákazníkům děkujeme za recenze na bazoš.cz. V případě spokojenosti s našimi službami,můžete dávat recenze na uvedený portál bazoš.cz pod mým číslem 730 147 110. V případě nespokojeností se můžete obrátit mého nadřízeného na telefonu 605 009 717 . Jsme tu pro Vás a vy pro nás ,vážíme si každého klienta který doporučí naše služby a dále bude doporučovat naší společnost. Všem klientům děkujeme za spolupráci

Lokalita: Náves Svobody 44, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

ko-bot digital s.r.o.

ko-bot digital s.r.o.

Vytváříme chatboty a marketingové kampaně s nimi spojené.

Lokalita: Božetěchova 3119/102b, 61200 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

Adam Kolek

Adam Kolek

Pomůžu vám vybudovat pevný vztah se zákazníky, aby ve vašem e-shopu nakupovali opakovaně bez nutnosti investovat další peníze do reklamy.

Lokalita: Červený kopec 1012/2b, 63900 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

EKONSTRUKT CZ.s.r.o.

Jsme stavební firma v Olomouci. Umíme dělat fasády, sádrokartony, interiéry, rekonstrukce bytových jader a zelené střechy. Naším prvořadým cílem je vždy řemeslně precizně provedená stavba.

Lokalita: Stupkova 952/18, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

M+M Hydraulic, s.r.o. - paletový vozík a ruční vysokozdvižné vozíky

M+M Hydraulic, s.r.o. - paletový vozík a ruční vysokozdvižné vozíky

Jsme specializovaný obchod se skladovou a manipulační technikou. Nabízíme paletové vozíky, ruční vysokozdvižné vozíky a další stroje potřebné k manipulaci s těžkými břemeny. Dodáváme také kompletní sortiment náhradních dílů a příslušenství.

Lokalita: Papírenská 411/2, 16000 Praha 6 - Bubeneč Zvýhodnit Upravit Smazat

Fotokoutek.party

Fotokoutek.party

Potřebujete fotokoutek na rodinnou oslavu, na rozlučku se svobodou, na dětský den či na jakoukoli jinou akci? Rádi vám připravíme nabídku na míru vaší akci. Profi obsluha vám udělá nezapomenutelné fotografie, které si ihned odnesete. Na výběr máme mnoho rekvizit a pozadí.

Lokalita: Žižkova třída 309, 37001 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat