Katalog momentálně obsahuje 825 firem.

Luxury service s. r. o

Luxury service s. r. o

Naši specialisté vás provedou prodejem či koupí nemovitosti a pomohou vám zafinancovat její koupi. Díky našemu know-how, propracované prodejní strategii a moderním technologiim, které využíváme při prodeji nemovitosti jsme schopni prodat vaší nemovitost v rekordně krátkém čase a za maximum peněz.

Lokalita: ČSA 23/10, 78501 Šternberk Zvýhodnit Upravit Smazat

AUTO ČECHÁK s.r.o.

Společnost AUTO ČECHÁK s.r.o. se zabývá prodejem a kompletním servisem vozidel

Lokalita: Hodolanská 36/38, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Bisous s.r.o.

Bisous s.r.o.

Nabízíme Vám finské sauny ze severského smrku nebo cedru. Více https://sudovasauna.cz V naší nabídce najdete venkovní sauny s elektrickými kamny a kamny na dřevo HARVIA . Pokud máte rádi dřevo a chcete investovat do vysoce kvalitní sauny za přijatelné ceny, tak sudové sauny jsou pro Vás přesně tím pravým. Sudové sauny jsou v naší zemi poměrně novým zjevem, ačkoli ve Finsku je používají již více než 20 let. Výstavní stánek naší společnosti se nachází na adrese Březí 128, Praha – Východ, 251 01 Březí, areal Sotra.

Lokalita: Březí 128, 25101 Praha-východ Zvýhodnit Upravit Smazat

Lemac marketing, s.r.o.

Lemac marketing, s.r.o.

Lemac Marketing s.r.o., ponúkame Vám reflexné bundy, reflexné čiapky, reflexné nohavice, reflexné kombinézy, reflexné tričká, reflexné vesty a ďalej ich reklamnú potlač. Neustále rozširujeme sortiment predtlačených reflexných viest ako aj ponuku reflexného oblečenia. Všetko oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov a vyhovuje norme EN471 ako výstražný odev s vysokou viditeľnosťou a taktiež zdravotným a bezpečnostným požiadavkám, podľa noriem ČSN EN 341:1995 a ČSN EN 471:1996. V našej ponuke nájdete tiež oblečenie pre špeciálne použitie s nehorľavou, antistatickou a chemicky odolnou úpravou, napríklad pre hasičov, zváračov atp. Neponúkame iba samotné oblečenie, ale tiež jeho reklamnú potlač s vlastným motívom sublimačným termolisom aj s možnosťou farebného prevedenia - fotopotlač! Firma Lemac Marketing s.r.o. má štatút chránenej dieľne a odberom našich produktov môžete plniť povinnosť podľa Zák. 435/2004 Sb. o zamestnanosti, tzv. náhradného plnenia. Navštívte tiež ehop.reklama-hk.cz, kde môžete zakúpiť celú škálu darčekových a propagačných predmetov s potlačou a ďalší široký sortiment produktov.

Lokalita: Dvorská 172/2 Hradec Králové, 50311 Hradec Králové - Svobodné dvory Zvýhodnit Upravit Smazat

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice Vám poslouží jako levný penzion pro služební pracovní cesty i rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Levné ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levné ubytování České Budějovice je nekuřácké. Pokoje penzionu jsou kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. V některých pokojích je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou. Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti. Penziony České Budějovice jsou oblíbeny a navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Levné ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov. Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích je v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka, nebo na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Na Českobudějovické výstaviště přijedete během několika minut jízdy automobilem. Zájemcům o pobyt v těchto termínech doporučujeme, zajistit si rezervaci ubytování s větším časovým předstihem.

Lokalita: Školní 8, 37010 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat

1 81 82 83