Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katalog momentálně obsahuje 855 firem.

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice nabízí pohodlné a kvalitní ubytování za ceny ubytovny, v klidné části města, nedaleko centra i výstaviště, poblíž ČVUT, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Levné ubytování penzionu České Budějovice, se snídaní a možností snadného parkování i dodávkových aut, nedaleko centra, poblíž firmy Bosch a Budvar. Výrazná sleva na dlouhodobé i střednědobé ubytování v Českých Budějovicích pro firemní pracovníky, dělnické party, služební cesty a pracovní skupiny. Ubytování se psy je v penzionu možné. Ubytování České Budějovice nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1 - 4 osoby. Levné ubytování České Budějovice disponuje prostornými pokoji a komfortním apartmánem. Vše je kvalitně vybaveno vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. Internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém objektu. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Ubytovací zařízení nabízí rodinám s dětmi nebo pracovní skupině, ale i jednotlivcům na služební pracovní cestě v Českých Budějovicích velice výhodné levné ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmánu (pro 1 - 4 osoby). Předsíň s ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák je vybaven pohodlnou sedací soupravou a větší LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. SAT-LCD televize je k dispozici i v ložnici. Penzion Minor poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní ubytovací služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. Ubytování Minor České Budějovice Vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování. Stanice MHD se nachází v těsné blízkosti objektu. Během ubytování si o dovolené můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči. V okolí penzionu Minor České Budějovice, se nachází mnoho zajímavých míst, pouhých 6 km se nachází město Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během dovolené rovněž stojí za Vaši návštěvu. Dovolená v Českých Budějovicích a příjemné levné ubytování v okolí, v tichém a klidném prostředí Jižních Čech Vám poskytnou penziony jako ideální možnost odpočinku.

Lokalita: Školní 8, 37010 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Penzion České Budějovice patří mezi nejlevnější ve městě za ceny podobné cenám ubytovny v Českých Budějovicích. Levné ubytování nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pro náročnější hosty, nebo rodiny s dětmi dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby. Prostorné pokoje i apartmán jsou v ubytování České Budějovice kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem a minibarem. Wi-fi je k dispozici v celém objektu. V restauraci Vám penzion České Budějovice, poskytne chutnou snídani, kterou si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu. Parkování vozidel je možné na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Levné ubytování České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, i pro obchodní, pracovní a služební cesty jednotlivců i skupin v oblasti Jižní Čechy. Ubytování České Budějovice Vám po dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Lokalita: Školní 293/8, 37010 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat

Autosalon Kunžak

Autosalon Kunžak

Prodej vozů značky ŠKODA a dalších značek koncernu VW. Jedná se o vozy předváděcí, referenční nebo po ukončeném operativním leasingu. Možnost financování a pojištění na místě.

Lokalita: Hradecká 512, 37862 Kunžak Zvýhodnit Upravit Smazat

TOPKRBY

TOPKRBY

krby kamna komíny

Lokalita: karolíny světlé 18, 77900 olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Financial Rescue

Financial Rescue

Právní a ekonomická kancelář Financial Rescue řeší zastavení a zrušení exekucí. Právní konzultace jsou pro fyzické osoby ZDARMA. Společnost poskytuje právní poradenství v civilních věcech. Zastupuje klienty v rozhodčích řízeních, před exekutory a věřiteli. Zajišťuje úvěrová krytí, také výpisy z CEE. Společnost provádí i úkony oddlužení. Společnost řeší také insolvence, předlužení i hrozící úpadky právnických osob, provádí daňové optimalizace, zpracovává reorganizační plány, zastupuje při soudním vymáhání pohledávek, poskytuje daňové poradenství a restruktualizaci závazků, vč. plné mediace. Stačí na www.frescue.cz zadat své telefonní číslo, naši právní odborníci vás budou neprodleně kontaktovat.

Lokalita: Minská třída 34, 61600 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

Terária Vlček

Zabýváme se výrobou terárií na míru, včetně vybavení, pozadí, atp. Naší předností je vysoká kvalita, rozumná cena a osobní přístup. Neváhejte nás kontaktovat!

Lokalita: Hálkova 60, 61400 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

INREKA - Jaroslav Šilha

INREKA - Jaroslav Šilha

Jihočeské reality - 11 let na realitním trhu Zabýváme se prodejem a pronájmem všech typů nemovitostí a bytů v oblasti bývalého správního území Jihočeského kraje (okresy TÁBOR, JINDŘICHŮV HRADEC, České Budějovice, Písek, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov a Pelhřimov). INREKA - jihočeské reality Realitní kancelář INREKA – Jaroslav Šilha byla založena v roce 2002. Na začátku svého vzniku se věnovala inženýrské činnosti ve výstavbě a obchodu s realitami – INženýrská REalitní KAncelář. Od roku 2003 se téměř výhradně zaměřuje na realitní činnost

Lokalita: nábřeží Otakara Ostrčila, 39201 Soběslav Zvýhodnit Upravit Smazat

Pavlína Mužíková

Jsem účetní s 18 letou praxí, nabízím vedení daňové evidence, účetnictví, včetně zpracování mezd a odvodů, zastupování firmy u úřadů (FÚ, CSSZ, ZP).

Lokalita: Stříbrnice 40, 752 01 Stříbrnice Zvýhodnit Upravit Smazat

Ing. Libuše Veselá

Nabízím vedení účetnictví fyzickým i právnickým osobám. Nabízím dlouholetou praxi, individuální přístup ke klientům a spolehlivost. Časová flexibilita samozřejmostí. Nabízím následující orientační ceny služeb (výsledná cena dle dohody): Cena za položku: daňová evidence 15,- Kč, podvojné účetnictví 20,- Kč Vedení mezd: 250,- Kč za zaměstnance Silniční daň: 250,- Kč za auto Zastupování na úřadech dle dohody Zpracování daňového přiznání k dani z příjmu (DPPO či DPFO) … 1.000,- Kč Vyúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti … v ceně služeb Roční zúčtování zaměstnance … v ceně služeb Zpracování přiznání k DPH … v ceně služeb Ing. Libuše Veselá

Lokalita: Holšická 1427, 19016 Praha 9 Zvýhodnit Upravit Smazat

LifeStyle-poradna zdravého životního stylu

LifeStyle-poradna zdravého životního stylu

LifeStyle poradna nabízí poradenské a konzultační služby v těchto oblastech zdravého životního stylu: mezidské vztahy a komunikace, výživa a zdravé stravování, přirozený pohyb a cvičení, detoxikace organizmu, relaxační techniky na snížení stresu. Při konzultacích upřednostňujeme přístup zaměrěný na klienta.

Lokalita: M.Chasáka 3140, 73801 Frýdek-Místek Zvýhodnit Upravit Smazat