Katalog momentálně obsahuje 835 firem.

Autosalon Kunžak

Autosalon Kunžak

Prodej vozů značky ŠKODA a dalších značek koncernu VW. Jedná se o vozy předváděcí, referenční nebo po ukončeném operativním leasingu. Možnost financování a pojištění na místě.

Lokalita: Hradecká 512, 37862 Kunžak Zvýhodnit Upravit Smazat

TOPKRBY

TOPKRBY

krby kamna komíny

Lokalita: karolíny světlé 18, 77900 olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Financial Rescue

Financial Rescue

Právní a ekonomická kancelář Financial Rescue řeší zastavení a zrušení exekucí. Právní konzultace jsou pro fyzické osoby ZDARMA. Společnost poskytuje právní poradenství v civilních věcech. Zastupuje klienty v rozhodčích řízeních, před exekutory a věřiteli. Zajišťuje úvěrová krytí, také výpisy z CEE. Společnost provádí i úkony oddlužení. Společnost řeší také insolvence, předlužení i hrozící úpadky právnických osob, provádí daňové optimalizace, zpracovává reorganizační plány, zastupuje při soudním vymáhání pohledávek, poskytuje daňové poradenství a restruktualizaci závazků, vč. plné mediace. Stačí na www.frescue.cz zadat své telefonní číslo, naši právní odborníci vás budou neprodleně kontaktovat.

Lokalita: Minská třída 34, 61600 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

Terária Vlček

Zabýváme se výrobou terárií na míru, včetně vybavení, pozadí, atp. Naší předností je vysoká kvalita, rozumná cena a osobní přístup. Neváhejte nás kontaktovat!

Lokalita: Hálkova 60, 61400 Brno Zvýhodnit Upravit Smazat

INREKA - Jaroslav Šilha

INREKA - Jaroslav Šilha

Jihočeské reality - 11 let na realitním trhu Zabýváme se prodejem a pronájmem všech typů nemovitostí a bytů v oblasti bývalého správního území Jihočeského kraje (okresy TÁBOR, JINDŘICHŮV HRADEC, České Budějovice, Písek, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov a Pelhřimov). INREKA - jihočeské reality Realitní kancelář INREKA – Jaroslav Šilha byla založena v roce 2002. Na začátku svého vzniku se věnovala inženýrské činnosti ve výstavbě a obchodu s realitami – INženýrská REalitní KAncelář. Od roku 2003 se téměř výhradně zaměřuje na realitní činnost

Lokalita: nábřeží Otakara Ostrčila, 39201 Soběslav Zvýhodnit Upravit Smazat

Pavlína Mužíková

Jsem účetní s 18 letou praxí, nabízím vedení daňové evidence, účetnictví, včetně zpracování mezd a odvodů, zastupování firmy u úřadů (FÚ, CSSZ, ZP).

Lokalita: Stříbrnice 40, 752 01 Stříbrnice Zvýhodnit Upravit Smazat

Ing. Libuše Veselá

Nabízím vedení účetnictví fyzickým i právnickým osobám. Nabízím dlouholetou praxi, individuální přístup ke klientům a spolehlivost. Časová flexibilita samozřejmostí. Nabízím následující orientační ceny služeb (výsledná cena dle dohody): Cena za položku: daňová evidence 15,- Kč, podvojné účetnictví 20,- Kč Vedení mezd: 250,- Kč za zaměstnance Silniční daň: 250,- Kč za auto Zastupování na úřadech dle dohody Zpracování daňového přiznání k dani z příjmu (DPPO či DPFO) … 1.000,- Kč Vyúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti … v ceně služeb Roční zúčtování zaměstnance … v ceně služeb Zpracování přiznání k DPH … v ceně služeb Ing. Libuše Veselá

Lokalita: Holšická 1427, 19016 Praha 9 Zvýhodnit Upravit Smazat

LifeStyle-poradna zdravého životního stylu

LifeStyle-poradna zdravého životního stylu

LifeStyle poradna nabízí poradenské a konzultační služby v těchto oblastech zdravého životního stylu: mezidské vztahy a komunikace, výživa a zdravé stravování, přirozený pohyb a cvičení, detoxikace organizmu, relaxační techniky na snížení stresu. Při konzultacích upřednostňujeme přístup zaměrěný na klienta.

Lokalita: M.Chasáka 3140, 73801 Frýdek-Místek Zvýhodnit Upravit Smazat

CHS Dalmatinů Vetřelec, Hotel AX, Výcvikové středicko U Puntíků

CHS Dalmatinů Vetřelec, Hotel AX, Výcvikové středicko U Puntíků

- Nabízíme ubytování vašich psů v Hotelu AX v příjemném údolí řeky Berounky. - Nabízíme výcvik všech plemen psů na cvičišti "U Puntíků i s možností ubytování. - Nabízíme pronájem vlastního cvičiště "U Puntíků", s možností organizace zkoušek nebo výstav. - Provozujeme Psí školku - krátkodobé hlídání štěňat v psím hotelu AX - Provozujeme Školičku pro štěňata - štěňata se učí sociálnímu chovaní a zlehka se formou různých her připravuje na výcvik poslušnosti či jiným aktivitám v našem Cvičišti "U Puntíků" Více informací o našich činnostech naleznete na stránkách http://www.vetrelec.com a http://www.vetrelec.com/upuntiku.htm

Lokalita: Pražská 741, 25229 Dobříchovice Zvýhodnit Upravit Smazat

CENTRUM REDUKCE VÁHY

CENTRUM REDUKCE VÁHY

PORADENSTVÍ VE ZDRAVÉM STRAVOVÁNÍ S PODROBNOU ANALÝZOU STAVBY TĚLA. REDUKCE VÁHY A JEJÍ UDRŽENÍ.ZDRAVÍ ŽIVOTNÍ STYL BEZ NADVÁHY A ÚNAVY.

Lokalita: TANVALDSKÁ 57, 46006 Liberec Zvýhodnit Upravit Smazat