Katalog momentálně obsahuje 835 firem.

Miroslav Gut

nabídka a zprostředkování nebankovních půjček v hotovosti, na účet a úvěru ručeného nemovitostí

Lokalita: Boženy Němcové 13, 79601 Prostějov Zvýhodnit Upravit Smazat

MEGAslužby.eu

MEGAslužby.eu

Naše firma MEGAslužby.eu nabízí veškeré služby pro Vaší domácnost i firmu... Nabízíme stavební práce, úklidové služby, hlídání dětí, hlídání i venčení domácích zvířat...

Lokalita: Zabranská 368, 26706 Hýskov Zvýhodnit Upravit Smazat

Obchod se dřevem

palubky, podlahová prkna,fasádní palubky ,podlahy z merbau a jávského týku,hoblovaná prkna, fasádní profily, hoblované hranoly, práhy, plovoucí podlahy, podkladové lišty, zakončovaní lišty, KVH hranoly, stupnice a podstupnice SM/BO/DUB a BUK, spárové desky SM/BO/DUB a BUK, obalové překližky, rýhovaná prkna z tropických dřevin bangkirai, kapur,massaranduba a bukit,terasová prkna severská borovice a sibiřský modřín, terasové čtverce deck click, OSB a QSB desky,vodovzdorná dřevotříska,Kuchyňské desky,palisády OSMO voskové oleje, spony, řezivo atd.

Lokalita: Borová 37, 31200 Plzeň Zvýhodnit Upravit Smazat

b.i.g. FM service spol. s r.o.

b.i.g. FM service spol. s r.o.

Společnost b.i.g. FM service s.r.o. patří do skupiny firem „b.i.g. Gruppe“. V roce 1981 založili pan Bernd Bechtold a paní Gisela Bechtold projekční kancelář b.i.g. bechtold INGENIEURGESELLSCHAFT mbh . Firma začínala s 6 zaměstnanci, v současné době patří se 60 zaměstnanci mezi největší projekční kanceláře v Bádensku. Postupně se činnost b.i.g.-Gruppe rozšiřovala o služby v oblasti bezpečnosti, domovního servisu, facility managementu. V roce 2005 byla zahájena tovární výroba nábytku pro obchodní domy Karstadt. V současné době do skupiny „big-Gruppe“ patří 29 firem, ve kterých pracuje více jak 2 000 pracovníků. Roční obrat skupiny „b.i.g.-Gruppe v roce 2005 byl 65 milionů Euro.

Lokalita: Křovinovo náměstí, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice Zvýhodnit Upravit Smazat

Kristýna Marvanová - Kadeřnictví

Kristýna Marvanová - Kadeřnictví

-Chcete nový účes ve kterém vyniknete? -Chcete si udělat radost novou BARVOU, MELÍREM nebo novým STŘIHEM vlasů? Volejte profesionální kadeřnici - * K R I S T Ý N U MARVANOVOU* - - 731 47 20 20 -- Vaše vlasy ostříhám, nabarvím, natočím i narovnám. - v centru Hradce Králové , Buzulucká 431 - Kadeřnictví je v budově Centrum zdraví a regenerace - u Magistrátu HK. Výborné spojení MHD - - stříhání + foukaná + styling od 280 Kč / - foukaná od 200 Kč/ -barva + stříhání + foukaná +styling od 420 Kč / -barva + vodová od 380 Kč/ -trvalá (klasická)+ vodová + stříhání od 420 Kč/ -trvalá (oběmová Headlines) od 550 Kč/ -společenský účes od 300 Kč / :: - účesy pro každou příležitost - * ♥♥* - svatební účesy. - *♥♥* - - Prodej profesionální vlasové kosmetiky na domácí použití - Prodej dárkových poukazů na Kadeřnické služby

Lokalita: Buzulucká 431, 50002 Hradec Králové Zvýhodnit Upravit Smazat

Stěhujeme Olomoučany

Stěhujeme Olomoučany

Stěhování,Stěhování nábytku,přeprava čehokoliv do 1,5tun,vyklízení,přistavení vozu pro vaší potřebu

Lokalita: Hodolanská 43, 77200 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Irena Vítková

Představujeme Vám nový inzertníweb . Najdete zde inzerci s odkazy přímo na firmy. Jsou zde půjčky, bankovní i nebankovní v oddílu služby, hry pro děti i dospělé, E - schop s oblečením, vše pro dům, zahradu, volný čas a pro děti, šperky, parfémy, originální dárky. Na webu neustále pracujeme a pokud by jste měli nějaké náměty tak nám napište.

Lokalita: Olomoucká, 62700 brno Zvýhodnit Upravit Smazat

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice se nachází v klidné a tiché části města nedaleko centra i výstaviště a je vhodný pro pracovní služební cesty i dovolenou v oblasti Jižní Čechy. Nabízí kvalitní levné ubytování České Budějovice se snídaní a možností snadného parkování osobních automobilů včetně dodávek na vlastním uzavřeném a monitorovaném parkovišti. Ubytování České Budějovice je situováno v prostorných pokojích a komfortním dvoupokojovém apartmánu. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Ubytování patří mezi nejlevnější penziony ve městě. Penzion Minor České Budějovice splňuje požadavky na kvalitní ubytování za nejlepší cenu a pobyt se psem po předchozí dohodě s recepcí akceptuje. Ubytování České Budějovice nabízí svým hostům zdarma k pronájmu menší školící prostory v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace, za účelem školení, přednášek, prezentací, instruktáží, besed, pracovních porad, obchodních schůzek a seminářů. Levné ubytování České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Lokalita: Školní 8, 37010 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Penzion Vás nadchne kvalitou a úrovní služeb i profesionálním přístupem a ochotou personálu, který vždy dbá o maximální pohodlí a spokojenost návštěvníků. Ubytování je každému cenově dostupné. Penzion České Budějovice nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pro náročnější hosty, nebo rodiny s dětmi dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby. Prostorné pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem a minibarem. Wi-fi je k dispozici v celém objektu. V restauraci Vám ubytování České Budějovice, poskytne chutnou snídani, kterou si klienti mohou sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu. Parkování vozidel je možné na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Levné ubytování České Budějovice je ideální pro mladé i seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, i pro obchodní, pracovní a služební cesty v oblasti Jižní Čechy. Penzion České Budějovice nabízí zdarma pro své ubytované hosty k pronájmu menší školící prostory v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.

Lokalita: Školní 293/8, 37010 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat

Penziony České Budějovice - ubytování Minor

Penziony České Budějovice - ubytování Minor

Ubytování Minor České Budějovice, je mezi penziony ve městě České Budějovice oblíbené a levné ubytování. Ubytování má vlastní restauraci a uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily.

Lokalita: K Úsilnému 28, 37010 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat