Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Katalog momentálně obsahuje 855 firem.

Miroslav Macek

Stolářství, Úprava a opravy interierů (Morava)

Lokalita: Zeyerova 930/22, 77900 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Hana Uhrová, Můj sen

Hana Uhrová, Můj sen

V nabídce naleznete přírodní glycerinová, křišťálová, jogurtová mýdla mnoha vůní a tvarů. Také k nim náležící sprchový gel, sůl do koupele, pěnu do koupele, tělové mléko. A aby byla relaxace úplná, tak nesmíme opomenout zapálenou svíčku.

Lokalita: Boženy Němcové 1064, 26301 Dobříš Zvýhodnit Upravit Smazat

Miroslav Gut

nabídka a zprostředkování nebankovních půjček v hotovosti, na účet a úvěru ručeného nemovitostí

Lokalita: Boženy Němcové 13, 79601 Prostějov Zvýhodnit Upravit Smazat

MEGAslužby.eu

MEGAslužby.eu

Naše firma MEGAslužby.eu nabízí veškeré služby pro Vaší domácnost i firmu... Nabízíme stavební práce, úklidové služby, hlídání dětí, hlídání i venčení domácích zvířat...

Lokalita: Zabranská 368, 26706 Hýskov Zvýhodnit Upravit Smazat

Obchod se dřevem

palubky, podlahová prkna,fasádní palubky ,podlahy z merbau a jávského týku,hoblovaná prkna, fasádní profily, hoblované hranoly, práhy, plovoucí podlahy, podkladové lišty, zakončovaní lišty, KVH hranoly, stupnice a podstupnice SM/BO/DUB a BUK, spárové desky SM/BO/DUB a BUK, obalové překližky, rýhovaná prkna z tropických dřevin bangkirai, kapur,massaranduba a bukit,terasová prkna severská borovice a sibiřský modřín, terasové čtverce deck click, OSB a QSB desky,vodovzdorná dřevotříska,Kuchyňské desky,palisády OSMO voskové oleje, spony, řezivo atd.

Lokalita: Borová 37, 31200 Plzeň Zvýhodnit Upravit Smazat

b.i.g. FM service spol. s r.o.

b.i.g. FM service spol. s r.o.

Společnost b.i.g. FM service s.r.o. patří do skupiny firem „b.i.g. Gruppe“. V roce 1981 založili pan Bernd Bechtold a paní Gisela Bechtold projekční kancelář b.i.g. bechtold INGENIEURGESELLSCHAFT mbh . Firma začínala s 6 zaměstnanci, v současné době patří se 60 zaměstnanci mezi největší projekční kanceláře v Bádensku. Postupně se činnost b.i.g.-Gruppe rozšiřovala o služby v oblasti bezpečnosti, domovního servisu, facility managementu. V roce 2005 byla zahájena tovární výroba nábytku pro obchodní domy Karstadt. V současné době do skupiny „big-Gruppe“ patří 29 firem, ve kterých pracuje více jak 2 000 pracovníků. Roční obrat skupiny „b.i.g.-Gruppe v roce 2005 byl 65 milionů Euro.

Lokalita: Křovinovo náměstí, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice Zvýhodnit Upravit Smazat

Kristýna Marvanová - Kadeřnictví

Kristýna Marvanová - Kadeřnictví

-Chcete nový účes ve kterém vyniknete? -Chcete si udělat radost novou BARVOU, MELÍREM nebo novým STŘIHEM vlasů? Volejte profesionální kadeřnici - * K R I S T Ý N U MARVANOVOU* - - 731 47 20 20 -- Vaše vlasy ostříhám, nabarvím, natočím i narovnám. - v centru Hradce Králové , Buzulucká 431 - Kadeřnictví je v budově Centrum zdraví a regenerace - u Magistrátu HK. Výborné spojení MHD - - stříhání + foukaná + styling od 280 Kč / - foukaná od 200 Kč/ -barva + stříhání + foukaná +styling od 420 Kč / -barva + vodová od 380 Kč/ -trvalá (klasická)+ vodová + stříhání od 420 Kč/ -trvalá (oběmová Headlines) od 550 Kč/ -společenský účes od 300 Kč / :: - účesy pro každou příležitost - * ♥♥* - svatební účesy. - *♥♥* - - Prodej profesionální vlasové kosmetiky na domácí použití - Prodej dárkových poukazů na Kadeřnické služby

Lokalita: Buzulucká 431, 50002 Hradec Králové Zvýhodnit Upravit Smazat

Stěhujeme Olomoučany

Stěhujeme Olomoučany

Stěhování,Stěhování nábytku,přeprava čehokoliv do 1,5tun,vyklízení,přistavení vozu pro vaší potřebu

Lokalita: Hodolanská 43, 77200 Olomouc Zvýhodnit Upravit Smazat

Irena Vítková

Představujeme Vám nový inzertníweb . Najdete zde inzerci s odkazy přímo na firmy. Jsou zde půjčky, bankovní i nebankovní v oddílu služby, hry pro děti i dospělé, E - schop s oblečením, vše pro dům, zahradu, volný čas a pro děti, šperky, parfémy, originální dárky. Na webu neustále pracujeme a pokud by jste měli nějaké náměty tak nám napište.

Lokalita: Olomoucká, 62700 brno Zvýhodnit Upravit Smazat

Penziony České Budějovice - ubytování Minor

Penziony České Budějovice - ubytování Minor

Ubytování Minor České Budějovice, je mezi penziony ve městě České Budějovice oblíbené a levné ubytování. Ubytování má vlastní restauraci a uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily.

Lokalita: K Úsilnému 28, 37010 České Budějovice Zvýhodnit Upravit Smazat